MoreThan HotelNačítava...

Kde nás nájdete More Than Hotel

Rezervace ubytování v Bratislava
 
Rezervovať
Odbavenie
Odhlásiť sa ...
1
nočné nocí

Kde nás nájdete

Bratislava je hlavné a zároveň najväčšie mesto Slovenska, krajiny ležiacej priamo v srdci Európy. Má strategickú polohu, pretože sa nachádza v blízkosti hraníc s Rakúskom, Maďarskom a Českou republikou. Výhodou je výborné dopravné spojenie s Viedňou a s Budapešťou.

Bratislava je významným obchodným, kultúrnym, ale aj historickým centrom krajiny. Je plná historických pamiatok, obkolesuje ju krásna príroda a vyznačuje sa úžasnou multikultúrnou atmosférou. Jej rozmanitá ponuka príležitostí pre nové zážitky nadchne každého návštevníka.

More Than Hotel*** spolu s pridruženými prevádzkami značky More Than leží v tesnej blízkosti historického centra Bratislavy, v mestskej časti Petržalka. V bezprostrednej blízkosti hotela sa nachádza Železničná stanica Petržalka, 5 minút cesty autom alebo verejnou dopravou je výstavisko Incheba Expo Bratislava a obchodné centrum Aupark.

Ak prichádzate lietadlom

More Than Hotel*** sa nachádza 15 minút jazdy autom od Medzinárodného letiska M. R. Štefánika v Bratislave. Verejnou dopravou trvá cesta približne 40 minút. Ak ste sa ju rozhodli využiť, pre pohodlné spojenie priamo k hotelu odporúčame využiť autobusovú linku č. 61 v smere „Hlavná stanica“, na konečnej zástavke „Hlavná stanica“ prestúpite na autobusovú linku č. 93 v smere jazdy „Vyšehradská“ a vystúpite na zástavke „ŽST Petržalka“ priamo pri hoteli. Pokiaľ vám okolnosti umožňujú presun chôdzou, odporúčame vám využiť priame spojenie autobusovou linkou č. 96 v smere jazdy „Prokofievova“ až na konečnú zástavku, z ktorej sa do hotela dostanete peši približne za 10 minút. Intervaly autobusových liniek z letiska sa pohybujú v 10 – 15 minútových intervaloch v závislosti od času príletu.

More Than Hotel*** sa nachádza približne 50 minút jazdy autom od Vienna International Airport Schwechat. Z letiska premávajú pravidelné autobusové linky do Bratislavy s možnosťou vystúpiť na viacerých zástavkách v Bratislave. Prioritne odporúčame využiť zástavku „Most SNP“, z ktorej sa dostanete veľmi pohodlne k hotelu prestupom na autobusovú linku č. 91 v smere jazdy „Čunovo“ alebo linkou č. 191 v smere jazdy „ŽST Rusovce“ a vystúpením na zástavke „ŽST Petržalka“, ktorá je priamo pri hoteli.

Ak prichádzate vlakom

More Than Hotel*** sa nachádza v tesnej blízkosti železničnej stanice „Bratislava – Petržalka“, pokiaľ prichádzate prostredníctvom tejto stanice, využite výjazd z podchodu na Panónskej ceste (opačná strana ako je budova stanice). Hotel je vzdialený približne minútu chôdze.

More Than Hotel*** sa nachádza asi 12 minút jazdy autobusom od železničnej stanice „Hlavná stanica“. Na presun využite priamu autobusovú linku č. 93 v smere jazdy „Vyšehradská“ a vystúpte na zástavke „ŽST Petržalka“ priamo pri hoteli.

Ak prichádzate autom
  • Z Českej republiky (zo smeru Brno)
    po diaľnici D2/E65/E75/E58 použite výjazd smer „Dvory“.
  • Z Rakúska (zo smeru Viedeň)
    po diaľnici A4/A6/E65/E75/E58 použite výjazd smer „Dvory“.
  • Z Maďarska (zo smeru Budapešť)
    po diaľnici M1/M7/E65/E75/E58 použite výjazd smer „Dvory“.
Verejná doprava k hotelu

Autobusové linky mestskej hromadnej dopravy: linka č. 59, 91, 93, 94, 191 stoja na zástavke „ŽST Petržalka“ priamo pri hoteli v oboch smeroch jazdy, linka č. 80 a 99 stojí na zástavke „ŽST Petržalka“ v oboch smeroch jazdy, avšak je potrebné pre prechod k hotelu použiť podchod z budovy železničnej stanice na Panónsku cestu. Linka č. 88 stojí na zástavke „Gercenova“, z ktorej sa je možné chôdzou dostať asi za 4 minúty k budove železničnej stanice a následne podchodom smerom k hotelu.

Špeciálne ponuky